Threaded Brass Knobs - 8/32
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-660 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.2000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | India |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Case UPC | 10045923706605 |
| Case Length | 14.5" |
| Case Width | 11.63" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 8 |
| Case Cubic Ft. | 1.0247 |
| Catalog Description | Threaded Brass Knobs - 8/32 |
| Description | BR KNOBS 8/32 THRD |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-660.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Threaded Brass Knobs 8/32 |