Pyramid Knob - 2" - Brass Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-131 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923701310 |
| Catalog Description | Pyramid Knob - 2" - Brass Finish |
| Description | S-2" PYRAMID BR FIN KNOB |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-131.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Pyramid Knob 2" Brass |