6 Assorted Steel Washers - 1/8 IPS
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-628 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7318.22.0000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | India |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923706282 |
| Inner Quantity | 12 |
| Case UPC | 10045923706285 |
| Case Length | 14.38" |
| Case Width | 11.63" |
| Case Height | 10.38" |
| Case Weight | 7.5 |
| Case Cubic Ft. | 1.0046 |
| Catalog Description | 6 Assorted Steel Washers - 1/8 IPS |
| Description | 6 1/8 IPS ASS'TED WASHERS |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-628.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 6 Assorted Steel Washers 1/8 IPS |