KEYLESS PORCELAIN LAMP HOLDER-
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-590 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Quantity In Pack | 1 |
| Inner UPC | 20045923705902 |
| Inner Quantity | 4 |
| Case UPC | 10045923705905 |
| Case Quantity | 48 |
| Case Length | 14.75" |
| Case Width | 12.38" |
| Case Height | 23.75" |
| Case Weight | 36.5 |
| Case Cubic Ft. | 2.5098 |
| Catalog Description | KEYLESS PORCELAIN LAMP HOLDER- |
| Description | KEYLESS PORCELAIN LAMP HOLDER- |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-590.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.685 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Keyless Porcelain Medium Lamp Holder |