10" LAMP HARP
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-222 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.0541 |
| Pack Type | Carded |
| Quantity In Pack | 1 |
| Inner UPC | 20045923702222 |
| Inner Quantity | 6 |
| Case UPC | 10045923702225 |
| Case Quantity | 72 |
| Case Length | 21.5" |
| Case Width | 19" |
| Case Height | 15.25" |
| Case Weight | 25.5 |
| Case Cubic Ft. | 3.6051 |
| Catalog Description | 10" LAMP HARP |
| Description | 10" LAMP HARP |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-222.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 0.98 |
| Each Width In. | 6.81 |
| Each Height In. | 14 |
| Each Weight Lb. | 0.28 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 10" Lamp Harp |