3 Foot Ball Chain Kit - Nickel Plated Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-167 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7315.89.5000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Nickel Plated |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Case UPC | 10045923701679 |
| Case Length | 14.5" |
| Case Width | 11.63" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 8 |
| Case Cubic Ft. | 1.0247 |
| Catalog Description | 3 Foot Ball Chain Kit - Nickel Plated Finish |
| Description | 3' BALL CHAIN KIT-NICKEL PLATE |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 3 Foot Ball Chain Kit Nickel Plated |