3 Knurled Screws - 8/32 - Nickel Plated Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-633 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7318.15.8085 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Nickel Plated |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923706336 |
| Inner Quantity | 12 |
| Case UPC | 10045923706339 |
| Case Length | 14.5" |
| Case Width | 11.63" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Cubic Ft. | 1.0247 |
| Catalog Description | 3 Knurled Screws - 8/32 - Nickel Plated Finish |
| Description | 3 8/32 KNRLD NICKL PLTD SCREW |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-633.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 3 Knurled Screws 8/32 Nickel Plated |