Swag Lite Kit - 12 Foot - Nickel Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-489 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Nickel |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Inner UPC | 20045923704899 |
| Inner Quantity | 2 |
| Case UPC | 10045923704892 |
| Case Length | 19" |
| Case Width | 15.5" |
| Case Height | 8" |
| Case Weight | 37 |
| Case Cubic Ft. | 1.3634 |
| Catalog Description | Swag Lite Kit - 12 Foot - Nickel Finish |
| Description | NICKEL FIN 12'SWAG LITE KIT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-489.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Swag Lite Kit 12 Foot Nickel Finish |