1 1/2" CLEAR PENDALOG
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-300 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.91.3000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Dimensions | H: 1.50" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923903004 |
| Case Quantity | 300 |
| Case Length | 24" |
| Case Width | 10.24" |
| Case Height | 8.66" |
| Case Weight | 10.5 |
| Case Cubic Ft. | 1.2316 |
| Catalog Description | 1 1/2" CLEAR PENDALOG |
| Description | 1 1/2" CLEAR PENDALOG |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-300.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.04 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 1-1/2" Clear Pendalog |