Shade Rings - 10 Gauge - 3/4" Diameter - 3 Hole Nickel Plated
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2533 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Nickel Plated |
| Gauge | 10 |
| Gauge Type | Metal |
| Diameter | 0.75" |
| Dimensions | DIA: 0.75" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923925334 |
| Case Quantity | 1000 |
| Case Length | 0.984" |
| Case Width | 0.984" |
| Case Height | 0.393" |
| Case Cubic Ft. | 0.0002 |
| Catalog Description | Shade Rings - 10 Gauge - 3/4" Diameter - 3 Hole Nickel Plated |
| Description | 3 HOLE NICKEL FINISH SHADE |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2533.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.04 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Shade Rings 10 Gauge 3/4" D Nickel Plated |