Shade Rings - 10 Gauge - 3/4" Diameter - 4 Hole Brass Plated
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2457 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass Plated |
| Gauge | 10 |
| Gauge Type | Metal |
| Diameter | 0.75" |
| Dimensions | DIA: 0.75" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923924573 |
| Case Quantity | 1000 |
| Catalog Description | Shade Rings - 10 Gauge - 3/4" Diameter - 4 Hole Brass Plated |
| Description | 4 HOLE BRASS FINISH SHADE RING |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2457.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.04 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Shade Rings 10 Gauge 3/4" D 4 Hole Brass |