Clip On Shade - White Shantung - 3" Top - 5" Bottom - 4-1/4" Side
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2360 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | White |
| Decorative Design | Shantung |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923923606 |
| Case Quantity | 24 |
| Case Length | 22.5" |
| Case Width | 8.5" |
| Case Height | 9" |
| Case Weight | 7.02 |
| Case Cubic Ft. | 0.9961 |
| Catalog Description | Clip On Shade - White Shantung - 3" Top - 5" Bottom - 4-1/4" Side |
| Description | WHITE SHANTUNG 3 X 5 X 4 1/4 |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2360.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.24 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Clip On Shade White Shantung 3" Top |