Plastic Dimmer Knob - Black Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2315 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.92.0000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Black |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923923156 |
| Case Quantity | 500 |
| Case Length | 7.87" |
| Case Width | 5.71" |
| Case Height | 3.94" |
| Case Weight | 1.1 |
| Case Cubic Ft. | 0.1025 |
| Catalog Description | Plastic Dimmer Knob - Black Finish |
| Description | BLACK KNOB FOR LAMP DIMMERS |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2315.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.003204634 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Plastic Dimmer Knob Black Finish |