Ribbed Canopy Kit And Matching Hardware - Antique Brass Finish - 5" Diameter - 7/16" Center Hole - 2-8/32 Bar Holes
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1890 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Antique Brass |
| Center Hole Diameter | 0.438 |
| Max Load | 10 |
| Diameter | 5" |
| Dimensions | DIA: 5" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923918909 |
| Case Quantity | 25 |
| Case Weight | 7.45 |
| Catalog Description | Ribbed Canopy Kit And Matching Hardware - Antique Brass Finish - 5" Diameter - 7/16" Center Hole - 2-8/32 Bar Holes |
| Description | ANT BRASS RIBBED VINTAGE CANOP |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1890.jpg |
| Includes | Hardware |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.248 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Ribbed Canopy Kit Antique Brass 5" D. |