Ribbed Canopy - Canopy Only - Antique Brass Finish - 5" Diameter - 7/16" Center Hole - 2 -8/32 Bar Holes
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1675 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Antique Brass |
| Center Hole Diameter | 0.438 |
| Diameter | 5" |
| Dimensions | DIA: 5" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923916752 |
| Case Quantity | 100 |
| Case Weight | 17 |
| Catalog Description | Ribbed Canopy - Canopy Only - Antique Brass Finish - 5" Diameter - 7/16" Center Hole - 2 -8/32 Bar Holes |
| Description | ANT BR FIN CANOPY 1/8 CH 2 BAR |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1675.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.165 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Ribbed Canopy Antique Brass Finish 5" D |