Paper Liner For Turn Knob And Pull Chain Sockets - 2" Height - 1-3/16" Diameter
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1777 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Diameter | 1.19" |
| Dimensions | L: 1.19" x W: 1.19" x H: 2" x DIA: 1.19" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923917773 |
| Case Quantity | 500 |
| Case Length | 20.94" |
| Case Width | 13.46" |
| Case Height | 11.89" |
| Case Weight | 6.09 |
| Case Cubic Ft. | 1.9394 |
| Catalog Description | Paper Liner For Turn Knob And Pull Chain Sockets - 2" Height - 1-3/16" Diameter |
| Description | PAPER LINER TURN KNOB SOCKET |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1777.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.01 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Paper Liner For Turn Knob and Pull Chain Sockets 2" Height |