26-32W Bottom Screw Down Socket - Vertical Mount - G24Q-3 And GX24Q-3 Base For: CF26DD/E And CF26DT/E Vertical Mount - 75W - 600V
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1551 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Voltage | 600 |
| Wattage | 75 |
| Finish | Aluminum / Frost |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923915519 |
| Case Quantity | 500 |
| Case Length | 13.5" |
| Case Width | 13.5" |
| Case Height | 12.5" |
| Case Weight | 17.5 |
| Case Cubic Ft. | 1.3184 |
| Catalog Description | 26-32W Bottom Screw Down Socket - Vertical Mount - G24Q-3 And GX24Q-3 Base For: CF26DD/E And CF26DT/E Vertical Mount - 75W - 600V |
| Description | 26W/32W G24Q-3 GX24Q3 4 PIN |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1551.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.036 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 26-32W Bottom Screw Down Socket Vertical Mount |