Triple Tap Adapter - Polarized - Carded - Ivory Finish - Carded
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-546 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Ivory |
| Dimensions | L: 3" x W: 1" x H: 1" |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.0239 |
| Pack Type | Carded |
| Quantity In Pack | 1 |
| Inner UPC | 20045923705469 |
| Inner Quantity | 6 |
| Inner Length | 4.88" |
| Inner Width | 4.88" |
| Inner Height | 10" |
| Inner Weight | 1.02 |
| Inner Cubic Ft. | 0.1378 |
| Case UPC | 10045923705462 |
| Case Quantity | 72 |
| Case Length | 20.5" |
| Case Width | 14.5" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 8.98 |
| Case Cubic Ft. | 1.8062 |
| Catalog Description | Triple Tap Adapter - Polarized - Carded - Ivory Finish - Carded |
| Description | IVORY TRIPLE TAP ADAPTER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-546.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 1.88 |
| Each Width In. | 4 |
| Each Height In. | 5.5 |
| Each Weight Lb. | 0.13 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Triple Tap Adapter Polarized Carded Ivory Finish Carded |