Swag Lite Kit - 15 Foot - Black Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-472 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Black |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Inner UPC | 20045923704721 |
| Inner Quantity | 2 |
| Case UPC | 10045923704724 |
| Case Length | 18.88" |
| Case Width | 15.38" |
| Case Height | 8" |
| Case Weight | 51.61 |
| Case Cubic Ft. | 1.3443 |
| Catalog Description | Swag Lite Kit - 15 Foot - Black Finish |
| Description | 15'BLK FIN SWAG KIT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Swag Lite Kit 15ft Black |