2 Candle Covers - White With Gold Drip - 4" Height
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-372 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.92.0000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Case UPC | 10045923703727 |
| Catalog Description | 2 Candle Covers - White With Gold Drip - 4" Height |
| Description | 2-4" WHITE/GOLD DRIP CANDLE CO |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-372.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 2 Candle Covers White with Gold Drip 4" Height |