Create-A-Lamp Kit With White Cord
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-268 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923702680 |
| Inner Quantity | 4 |
| Case UPC | 10045923702683 |
| Case Length | 21.5" |
| Case Width | 19" |
| Case Height | 15.25" |
| Case Weight | 36.5 |
| Case Cubic Ft. | 3.6051 |
| Catalog Description | Create-A-Lamp Kit With White Cord |
| Description | CREATE A LAMPKIT W/WHITE CORD |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-268.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Create-A-Lamp Kit White Cord |