TWIN CLUSTER CEILING HLDR
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-234 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Quantity In Pack | 1 |
| Inner UPC | 20045923702345 |
| Inner Quantity | 4 |
| Case UPC | 10045923702348 |
| Case Quantity | 48 |
| Case Length | 14.75" |
| Case Width | 12.5" |
| Case Height | 23.75" |
| Case Weight | 27 |
| Case Cubic Ft. | 2.5341 |
| Catalog Description | TWIN CLUSTER CEILING HLDR |
| Description | TWIN CLUSTER CEILING HLDR |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-234.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.479 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Twin Cluster Ceiling Holder with Switch |