FS12 STARTER CARDED 2PER
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-203 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8504.10.0000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.008 |
| Pack Type | Carded |
| Quantity In Pack | 2 |
| Inner UPC | 20045923702031 |
| Inner Quantity | 6 |
| Inner Length | 7" |
| Inner Width | 3.75" |
| Inner Height | 5" |
| Inner Weight | 0.3 |
| Inner Cubic Ft. | 0.076 |
| Case UPC | 10045923702034 |
| Case Quantity | 72 |
| Case Length | 14" |
| Case Width | 11" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 4.2 |
| Case Cubic Ft. | 0.9358 |
| Catalog Description | FS12 STARTER CARDED 2PER |
| Description | FS12 STARTER CARDED 2PER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-203.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 1.13 |
| Each Width In. | 3.5 |
| Each Height In. | 3.5 |
| Each Weight Lb. | 0.03 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | FS12 STARTER CARDED 2PER 32W CIRCLINE |