2 Lock-Up Caps - Brass Plated Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-169 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | India |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass Plated |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Case UPC | 10045923701693 |
| Case Length | 14.63" |
| Case Width | 11.75" |
| Case Height | 10.38" |
| Case Weight | 6.5 |
| Case Cubic Ft. | 1.0326 |
| Catalog Description | 2 Lock-Up Caps - Brass Plated Finish |
| Description | 2 BR PLTD LOCKUP CAP |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 2 Lock-Up Caps Brass Plated |