8 Foot Cord With Plug - Gold Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-105 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8544.42.9090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Gold |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923701058 |
| Inner Quantity | 6 |
| Case UPC | 10045923701051 |
| Case Length | 21.5" |
| Case Width | 19" |
| Case Height | 15.25" |
| Case Weight | 20.5 |
| Case Cubic Ft. | 3.6051 |
| Catalog Description | 8 Foot Cord With Plug - Gold Finish |
| Description | 8'GOLD CORD W/PLUG |
| UNSPSC | 39111616 |
| Image File Name | S70-105.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 8 Ft. Cord with Plug Gold Finish |