8 Foot Cord With Plug - Brown Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-101 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8544.42.9090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brown |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923701010 |
| Inner Quantity | 6 |
| Case UPC | 10045923701013 |
| Case Length | 21.38" |
| Case Width | 19.13" |
| Case Height | 15.38" |
| Case Weight | 22 |
| Case Cubic Ft. | 3.6403 |
| Catalog Description | 8 Foot Cord With Plug - Brown Finish |
| Description | 8' BROWN CORD W/PLUG |
| UNSPSC | 39111616 |
| Image File Name | S70-101.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 8 Ft. Cord with Plug Brown Finish |