Oval Chain - Antique Brass Finish - 1 Yard Length
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-071 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7315.89.5000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Antique Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923700716 |
| Inner Quantity | 6 |
| Case UPC | 10045923700719 |
| Case Length | 20.38" |
| Case Width | 12.13" |
| Case Height | 10.13" |
| Case Weight | 23 |
| Case Cubic Ft. | 1.4492 |
| Catalog Description | Oval Chain - Antique Brass Finish - 1 Yard Length |
| Description | 1 YD ANT BR FIN OVAL CHAIN |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Oval Chain Antique Brass Finish 1 Yard Length |