Plain Canopy Kit - Black Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-065 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Black |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923700655 |
| Inner Quantity | 4 |
| Case UPC | 10045923700658 |
| Case Length | 14.63" |
| Case Width | 12.5" |
| Case Height | 23.75" |
| Case Weight | 19.5 |
| Case Cubic Ft. | 2.5135 |
| Catalog Description | Plain Canopy Kit - Black Finish |
| Description | BLK FIN CANOPY KIT PLAIN |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-065.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Plain Canopy Kit Black Finish |