Ribbed Canopy Kit - Chrome Finish - 5" Diameter
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-058 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Chrome |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Case UPC | 10045923700580 |
| Catalog Description | Ribbed Canopy Kit - Chrome Finish - 5" Diameter |
| Description | CHROME CANOPY RIBBED 5" |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Ribbed Canopy Kit Chrome Finish 5" D |