Lamp And Lighting Bulk Wire - 18/2 SPT-1.5 105C - 250 Foot/Spool - Clear Gold
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=93-336 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8544.49.9000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | RU |
| Wattage | 1250 |
| Finish | Clear Gold |
| Wire Cord Length | 3000" |
| Wire Color | Clear Gold |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923933360 |
| Case Quantity | 4 |
| Case Length | 12.8" |
| Case Width | 12.8" |
| Case Height | 5.6" |
| Case Cubic Ft. | 0.531 |
| Catalog Description | Lamp And Lighting Bulk Wire - 18/2 SPT-1.5 105C - 250 Foot/Spool - Clear Gold |
| Description | 18/2 SPT-1.5 105 CLEAR GOLD |
| Wire Length | 3000" |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 93-336.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 6.01 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Lamp and Lighting Bulk Wire 18/2 SPT-1.5 105C 250 Foot/Spool |