Pulley Bulk Wire - 18/1 Rayon Braid 90C - 250 Foot/Spool - Gold
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=93-207 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8544.49.9000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Copper |
| Wire Cord Length | 3000" |
| Wire Color | Gold |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Case UPC | 10045923932073 |
| Case Length | 13.75" |
| Case Width | 13.63" |
| Case Height | 6.5" |
| Case Weight | 21 |
| Case Cubic Ft. | 0.705 |
| Catalog Description | Pulley Bulk Wire - 18/1 Rayon Braid 90C - 250 Foot/Spool - Gold |
| Description | 18/1 GOLD RAYON BRAID 250 FT. |
| Wire Length | 3000" |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 93-207.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Pulley Bulk Wire 18/1 Rayon Braid 90C 250 Foot Gold |