4" Fitter - Chrome Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-880 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Chrome |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.0192 |
| Pack Type | Polybag |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923908801 |
| Case Quantity | 100 |
| Case Length | 10" |
| Case Width | 10.75" |
| Case Height | 18.5" |
| Case Weight | 17 |
| Case Cubic Ft. | 1.1509 |
| Catalog Description | 4" Fitter - Chrome Finish |
| Description | 4" BALL HOLDER VAC. CHROME |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-880.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 4.19 |
| Each Width In. | 4.19 |
| Each Height In. | 1.89 |
| Each Weight Lb. | 0.15 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 4" Fitter Chrome Finish |