2-1/4" Fitter - Antique Brass Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-677 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Antique Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923906777 |
| Case Quantity | 200 |
| Case Length | 11.13" |
| Case Width | 11.25" |
| Case Height | 11.13" |
| Case Weight | 12 |
| Case Cubic Ft. | 0.8065 |
| Catalog Description | 2-1/4" Fitter - Antique Brass Finish |
| Description | 2 1/4 AB FIN GLASS HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-677.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.061 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 2-1/4" Fitter Antique Brass Finish |