1-5/8" Fitter - Chrome Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-655 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Chrome |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923906555 |
| Case Quantity | 100 |
| Case Length | 11.81" |
| Case Width | 8.66" |
| Case Height | 8.27" |
| Case Cubic Ft. | 0.4895 |
| Catalog Description | 1-5/8" Fitter - Chrome Finish |
| Description | 1 5/8 CHROME FIN HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-655.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.07 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 1-5/8" Fitter Chrome Finish |