4" Wired Holder - Antique Brass Finish - Includes Hardware - 60W Max
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-331 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Finish | Antique Brass |
| Diameter | 4" |
| Dimensions | DIA: 4" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923903318 |
| Case Quantity | 25 |
| Case Weight | 12.9 |
| Catalog Description | 4" Wired Holder - Antique Brass Finish - Includes Hardware - 60W Max |
| Description | 4" ANT BRASS FIN WIRED HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-331.jpg |
| Includes | Hardware |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.466 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 4" Wired Holder Antique Brass |