6" CUT SPEAR
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-319 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.91.3000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Dimensions | H: 6" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923903196 |
| Catalog Description | 6" CUT SPEAR |
| Description | 6" CUT SPEAR |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-319.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 6" Cut Spear |