6" Fitter - White Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1504 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Metal |
| Finish | White |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923915045 |
| Case Quantity | 25 |
| Case Weight | 11.625 |
| Catalog Description | 6" Fitter - White Finish |
| Description | 6" WHITE GLASS HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1504.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.405 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 6" Fitter White Finish |