3" AURORA "U" DROP
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-317 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.91.3000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Aurora Borealis |
| Dimensions | H: 3" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Case UPC | 10045923903172 |
| Case Length | 8.25" |
| Case Width | 8.38" |
| Case Height | 11.13" |
| Case Weight | 20 |
| Case Cubic Ft. | 0.4453 |
| Catalog Description | 3" AURORA "U" DROP |
| Description | 3" AURORA "U" DROP |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-317.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 3" Aurora Borealis U-Drop |