Adjustable Figurine - 10"-15" - 1/8 IP - Threaded Ends - Brass Plated Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-273 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7318.19.0000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Brass Plated |
| Iron Pipe Size | 1/8 IP |
| Diameter | 0.75" |
| Dimensions | L: 15" x W: 0.75" x H: 0.75" x DIA: 0.75" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923902731 |
| Case Quantity | 100 |
| Case Length | 19.68" |
| Case Width | 11.81" |
| Case Height | 2.75" |
| Case Weight | 32.5 |
| Case Cubic Ft. | 0.3699 |
| Catalog Description | Adjustable Figurine - 10"-15" - 1/8 IP - Threaded Ends - Brass Plated Finish |
| Description | ADJ FIGURINE KIT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-273.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.32 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Adjustable Figurine 10"-15" Brass Plated |