Brass Plated Ring - 1"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-012 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass Plated |
| Diameter | 1" |
| Dimensions | DIA: 1" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923900126 |
| Catalog Description | Brass Plated Ring - 1" |
| Description | 1" BRASS PLATED RING |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-012.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Brass Plated Ring 1" |