Heavy Duty Cup For Swing Arm Lamps - Nickel Finish - 2-1/2" Height - 2-1/4" Diameter
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2354 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Polished Nickel |
| Diameter | 2.25" |
| Dimensions | L: 2.25" x W: 2.25" x H: 2.50" x DIA: 2.25" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923923545 |
| Case Quantity | 100 |
| Catalog Description | Heavy Duty Cup For Swing Arm Lamps - Nickel Finish - 2-1/2" Height - 2-1/4" Diameter |
| Description | 2 1/2" CANDLE CUP FOR CUP HARP |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2354.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.07 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Heavy Duty Cup Nickel Finish 2-1/2" |