Flanged Steel Neck - 1" Height - 7/8" Bottom - Antique Brass Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2272 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Antique Brass |
| Dimensions | H: 1" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923922722 |
| Case Quantity | 2500 |
| Case Length | 11.81" |
| Case Width | 9.45" |
| Case Height | 22.05" |
| Case Weight | 26.5 |
| Case Cubic Ft. | 1.4241 |
| Catalog Description | Flanged Steel Neck - 1" Height - 7/8" Bottom - Antique Brass Finish |
| Description | 1" H ST NECK AB 7/8" BOT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2272.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.02 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Flanged Steel Neck 1" Height Antique Brass |