Brass Ball Armback - Unfinished - 7/8" x 1-1/16" - 1/4 IP x 1/8 IP
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2176 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.2000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | India |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Brass |
| Finish | Unfinished |
| Diameter | 0.88" |
| Dimensions | L: 0.88" x W: 0.88" x H: 1.06" x DIA: 0.88" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923921763 |
| Catalog Description | Brass Ball Armback - Unfinished - 7/8" x 1-1/16" - 1/4 IP x 1/8 IP |
| Description | 7/8 X 1 1/16 BR BALL ARMBK 1/4 |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2176.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Brass Ball Armback Unfinished 7/8" x 1-1/16" 1/4 IP x 1/8 IP |