Bath Swag Canopy Kit - Antique Brass Finish - 5" Diameter - 3- 7/16" Holes - Includes Hardware - 10lbs Max
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-191 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Antique Brass |
| Max Load | 10 |
| Diameter | 5" |
| Dimensions | DIA: 5" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923901918 |
| Catalog Description | Bath Swag Canopy Kit - Antique Brass Finish - 5" Diameter - 3- 7/16" Holes - Includes Hardware - 10lbs Max |
| Description | BR BATH SWAG KIT 3 HOLES 7/16" |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-191.jpg |
| Includes | Hardware |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.315 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Bath Swag Canopy Kit Antique Brass Finish |