Contemporary Canopy - Canopy Only - Antique Brass Finish - 5-1/4" Diameter - 7/16" Center Hole - 2 -8/32 Bar Holes
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1860 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Antique Brass |
| Center Hole Diameter | 1.063 |
| Diameter | 5.25" |
| Dimensions | DIA: 5.25" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case Quantity | 100 |
| Case Weight | 18.2 |
| Catalog Description | Contemporary Canopy - Canopy Only - Antique Brass Finish - 5-1/4" Diameter - 7/16" Center Hole - 2 -8/32 Bar Holes |
| Description | ANT BR FIN CON CANOPY ONLY |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1860.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.177 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Contemporary Canopy Antique Brass 5-1/4" D |