Blank Up Kit For 3" Box - White Finish - 5" Diameter - 2-8/32 Bar Holes - 3" Center to Center - Includes Hardware
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-151 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | White |
| Diameter | 5" |
| Dimensions | DIA: 5" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923901512 |
| Case Quantity | 144 |
| Case Length | 6" |
| Case Width | 25.5" |
| Case Height | 11.5" |
| Case Weight | 39 |
| Case Cubic Ft. | 1.0182 |
| Catalog Description | Blank Up Kit For 3" Box - White Finish - 5" Diameter - 2-8/32 Bar Holes - 3" Center to Center - Includes Hardware |
| Description | FLAT BLANK UP PLATE 3"C.C. |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-151.jpg |
| Includes | Hardware |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.14 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Blank Up Kit For 3" Box White 5" D 2-8/32 Bar Holes |