3 LT BALLAST BYPASS WIRING HAR
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2628 |
| Lighting Type | Components |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Case UPC | 10045923826280 |
| Case Quantity | 50 |
| Case Length | 10.75" |
| Case Width | 16.38" |
| Case Height | 10" |
| Case Weight | 14 |
| Case Cubic Ft. | 1.019 |
| Catalog Description | 3 LT BALLAST BYPASS WIRING HAR |
| Description | 3 LT BALLAST BYPASS WIRING HAR |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-2628.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.25 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| For Use With | S11953 |
| For Use With | S11954 |
| For Use With | S11955 |
| For Use With | S11956 |
| For Use With | S9720 |
| For Use With | S9721 |
| For Use With | S9722 |
| For Use With | S9723 |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 3-Light ballast bypass Wiring harness for linear LED T8 Lamps |