Medium Base Twin Keyless Solid Brass Cluster - Unfinished - 9-1/4" Overall Height - 7-1/2" Centers
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2507 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Brass |
| Finish | Unfinished |
| Dimensions | L: 4.50" x W: 7.50" x H: 9.25" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Case UPC | 10045923825078 |
| Case Quantity | 25 |
| Case Length | 26.77" |
| Case Width | 12.6" |
| Case Height | 20.86" |
| Case Weight | 18.75 |
| Case Cubic Ft. | 4.0718 |
| Catalog Description | Medium Base Twin Keyless Solid Brass Cluster - Unfinished - 9-1/4" Overall Height - 7-1/2" Centers |
| Description | SOLID BRASS TWIN SKT CLUSTER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-2507.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.59 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Med Base Twin Keyless Brass Cluster Unfinished 9-1/4" Height |