70W 4-Pin - GX24Q-6 Base - Bottom Screw Down - Vertical Mount
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2321 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Voltage | 600 |
| Wattage | 75 |
| Each Quantity | 1 |
| Case Quantity | 250 |
| Case Weight | 13.2 |
| Catalog Description | 70W 4-Pin - GX24Q-6 Base - Bottom Screw Down - Vertical Mount |
| Description | 70W 4-PIN FLUORESCENT VERTICAL |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-2321.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.05 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 70W 4-Pin GX24Q-6 Base Bottom Screw Down |