57W 4-Pin - GX24Q-5 Base - Bottom Screw Down - Vertical Mount
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2237 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Voltage | 600 |
| Wattage | 75 |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923822374 |
| Case Quantity | 250 |
| Case Length | 8.5" |
| Case Width | 14" |
| Case Height | 8.63" |
| Case Weight | 11.67 |
| Case Cubic Ft. | 0.5943 |
| Catalog Description | 57W 4-Pin - GX24Q-5 Base - Bottom Screw Down - Vertical Mount |
| Description | 57W 4 PIN PL FL VERTICAL SCREW |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-2237.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.05 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 57W 4-Pin GX24Q-5 Base Bottom Screw Down |